Delivery & Returns

Teslimat ve Iade

 

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 5-7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. 

Yurtiçi alışverişlerinizde siparişiniz ücretsiz kargo ile gönderilir.

 

İade

Siparişinizle memnuniyetiniz bizim için en önemli önceliğimizdir. Herhangi bir nedenle ürününüzden memnun kalmazsanız, yıkanmamış, uygun ürünler veya kusurlu malların teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde faturası ile beraber iade edilmelidir.Yalnızca gönderinin gönderildiği ülkeden yapılan değişimleri kabul edeceğimizi unutmayın. Değişim ve iade sürecini başlatmak için müşterilerimizden, sipariş numaralarını da içeren bir mail atmalarını rica ediyoruz.Hommdays@gmail.com

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde kullanılan orijinal kartınıza iade edilecektir.Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

 

Ödeme şekli olarak "Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz "Hesaba Para İadesi” ise;

 Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını

  • Banka hesap adını
  • Banka şube kodunu
  • Bankanın ismini
  • IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 3 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

 

İade adresi

Piripaşa mah. Kumbarahane cad. No:5 Beyoğlu

 

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa hommdays@gmail adresine mail atabilir veya 0532 629 12 29’u arayabilirsiniz. 

Cart

No more products available for purchase